درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

سرورهای سیسکو مسیری روشن برای آینده ای با کارایی بالا

0 نظرات
83 بازدیدها
همگی ما با شرکت سیسکو آشنا هستیم و با تجهیزات این شرکت مانند سوئیچ یا روتر برخورد داشته ایم اما دامنه فعالیت این شرکت تنها به سوئیچ و روتر یا تجهیزات امنیتی بر نمی گردد و این شرکت در زمینه های مختلف محصولات متنوعی دارد یکی از این زمینه ها تولید سرور می باشد که از حدود سال 2009 شرکت سیسکو وارد این عرصه شده است و در این مدت کوتاه توانسته است خیلی سریع رشد کرده و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد به گونه ای که در حال حاضر براساس گزارش هایی مانند گارتنر رتبه دوم فروش جهانی را به خود اختصاص داده است و در بازار امریکا توانسته است رتبه نخست را کسب کند.
Image


(unified computing system (UCS


(unified computing system (UCS یک معماری برای دیتاسنترها می باشد که منابع computing ، networking و storage را در جهت افزایش بهره وری و ایجاد مدیریت متمرکز در هم ادغام می کند.محصولات UCS طوری طراحی و تنظیم شده اند که بتوانند به صورت موثر در کنار یکدیگر کار کنند. هدف از محصولات UCS ساده سازی ، کاهش تجهیزات جهت اتصال و پیکربندی ، امنیت بهتر و امکان مدیریت آنها از یک نقطه است.
اصطلاح unified computing system غالبا به سیسکو مرتبط است. محصولات UCS سیسکو توانایی پشتیبانی از سیستم عامل های سنتی و محیط های فیزیکی را دارد اما این محصولات برای محیط های مجازی بهینه شده اند. همه چیز از طریق Cisco UCS Manager مدیریت می شود نرم افزاری که اجازه آماده سازی و مهیا کردن سرورها ، استورج ها و منابع شبکه را از طریق یک پنل برای ما فراهم می کند. این موفقیت چشمگیری است برای برندی که تنها 8 سال است که در این حوزه ورود کرده است.
در ادامه تصویر برخی از گزارش ها و آمارهای مرتبط با محصولات UCS سیسکو را مشاهده می کنید
Image

Image

Image

Image


جعفر قنبری شوهانی
منبع : انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow