درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
صادق شعبانی
امتیاز: 72450
رتبه:12
77
91
19
410
صادق شعبانی / ccna/ccnp/mcitp/ceh ---------------------------------- انسانی که کنار میکشه هیچوقت پیروز نمیشه و انسانی که پیروز میشه هیچوقت کنار نمی کشه. پروفایل کاربر

پادکست های صوتی

تاریخ 24 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 466
درباره

یکی دیگه از gate های ورود به دنیای سیسکو ، استفاده از پادکست های صوتی هست.پادکست ها براساس اهداف گوناگونی تولید میشن ، که یکی از اونها میتونه استفاده از پادکست در مدیریت زمان باشه.تصور کنید صبح زود پا میشید و میزنید بیرون و فاصله بین منزل تا محل کارتون رو ، یا مثل دوستم که سوار اتوبوس یا مترو میشد جدول حل میکرد و حل جدولش جمعی بود و همه کمکش میکردن ، یا با گوشی ورمیرفت و سرش تو شبکه های اجتماعی بود ،همچنین میشه این زمان های این تیپی رو جور دیگه ای هم استفاده کرد و اون زمان رو صرف مرور و یادگیری مباحث آموزشی ای جدیدی کرد.

البته خود قابلیت پادکست ( انتشار فایل های صوتی در قالب پادکست ) بزودی به خود انجمن اضافه میشه و تمام این پادکست ها بعدا" به اون قابلیتی که به مجموعه اضاف میشه ، اضافه خواهد شد ولی تا اون زمان ، پادکست ها رو من تو پیکو فایل آپلود میکنم ، روی لینک مربوطه کلیک میکنید و صفحه ی پایین رو می بینید :

PPP


جدا از قابلیت پاکست ، من اون پاورپوینتی که براساس اون پادکست تولید شده رو هم در دسترس دانلود برای شما قرار میدم اما توجه داشته باشید که پیشنهاد میکنم در کنار استفاده از پادکست ها ، سلسله پست های مرور شب امتحانی رو هم در کنار پاکست استفاده کنید که در بحث یادگیری بسیار به شما کمک خواهد کرد.

XPXپیشنهاد میشود پادکست های صوتی ؛ در کنار مباحث شب امتحانی استفاده شود.

پادکست های صوتی + مرور شب امتحانی

اگه دقت کرده باشید ، بعد از عید ، تمام مقالات و پست هایی که میذارم رو با این جمله زیر می بینید :

این مجموعه براساس سیاست گذاری
"CISCO IS EASY! AND ITPRO1400" نگاشته شده است.

این شاید برای شما یک علامت ؟ ایجاد کرده باشه که دارم چیکار میکنم و دقیقا" یعنی چی؟هر چند من تو پست مربوطه ای که بهش لینک دادم توضیحاتی رو دادم ، اما هیچ جای نگرانی نیست ، از بحث FHRP پروتکل VRRP مونده . در اون ویدیو به شما نشون خواهم داد که این سیاست گذاری آموزشی دقیقا" یعنی چی و قراره در سال 96 برای ادامه مباحث آموزشی ، چه چیزی در روند آموزشی تغییر کنه.سخن آخر

اگه ویدیو یا مقاله ای رو خوندید و بعدش هم با پادکست ها مباحث براتون مرور شد برین سراغ پست های نوبت شما ، باید قادر به حل سوالات در نظر گرفته شده باشید واگه نتونستید حلش کنید ، لطفا" ویدیو و مقالات رو عمیق تر دنبال کنید و به راحتی از مباحث نگذرین.هر زمان در حل یک سناریو به تسلط رسیدید ، سراغ مباحث بعدی برین.

نوبت شما

برای شما آرزوی موفقیت دارم.


نویسنده و تهیه کننده : صادق شعبانی
تنها وب سایت صاحب امتیاز و حق نشر این مبحث آموزشی : انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران tosinso.com
موفق و itpro باشید!


1

2

5

3


برچسب ها
ردیف عنوان
1 پادکست های صوتی
2 پادکست صوتی FHRP
3 پادکست صوتی HSRP
4 پادکست صوتی پروتکل GLBP
5 پادکست صوتی VRRP
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید